(044) 451-79-88 (095) 760-32-76, (068) 354-38-15 mail@stoavto.in.ua

   Ремонт электрики авто Пежо - Рено Киев Виконати складний процес ремонту електрики автомобіля неможливо без наявності сучасного обладнання, достатнього досвіду та знань у цій галузі. А тим часом, саме від чіткого функціонування всіх електромеханічних вузлів залежить безперебійна робота та надійність автомобіля. Навіть найдрібніша поломка, така, як лампочка, що перегоріла, може викликати великі незручності, а усунення такого роду несправності для деяких машин стане непростим завданням.  У повноцінний ремонт електрики автомобіля входять десятки подібних видів поломок та неполадок різних електромеханічних пристроїв, придбаних найрізноманітнішими способами. Наприклад, звернувшись до некваліфікованої автомайстерні з питанням встановлення сигналізації, Ви ризикуєте отримати пошкодження електропроводки. 

Крім непрофесійного втручання, безліч інших факторів, таких, як   неправильна експлуатація автомобіля, заводський шлюб, недбала їзда та інше може призвести до неприємних наслідків для автоелектрики.  Якщо у Вас виникли проблеми з електрикою автомобіля - телефонуйте та приїжджайте до нас, ми зможемо Вам допомогти!

Автоелектрик СТО Авто Пежо - Рено

Серед фахівців команди Авто Пежо – Рено є автоелектрики найвищого класу. Виконання послуги - ремонту електрики автомобіля - забезпечується нашими фахівцями повною мірою, маючи на увазі комплекс робіт з усунення проблем в електричній та електромеханічній частинах машини.

 Залежно від даного випадку, це може бути як елементарна планова заміна акумулятора, так і повне відновлення електрики після аварії або займання автомобіля. 

Услуги электрика СТО Авто Пежо - Рено Киев

Наші спеціалісти проводять повну діагностику автоелектрики для виявлення джерела несправності та визначення ступеня стабільності роботи електричних вузлів. Насамперед, звертаючи увагу на наявність окислених контактів, перегріву, підгоряння, перетирань у пучках проводів та забруднень у системі.

СТО Авто Пежо - Рено крім безпосереднього усунення несправностей в електричному устаткуванні, як послуги з ремонту електрики автомобіля пропонується установка:

Ремонтируем электро часть автомобиля Киев

- фар ближнього та далекого світла;

- протитуманних фар;

- сигналізації;

- автомагнітоли, програвача, стереколонок

Не варто  забувати, що своєчасна діагностика та ремонт електрики авто дозволить Вам підтримувати робочий стан машини тривалий час, а також заощадить час та гроші при несподіваних поломках Вашого автомобіля.

Ремонт приладової панелі автомобіля

Найінформаційніше насичене місце в авто – це панель приладів. Там можна знайти дані про швидкість, і скільки в баку бензину, і температуру двигуна та інші параметри технічного стану авто в реальному часі. Тому при виході її з робочого стану це завдає маси незручностей і треба якнайшвидше усунути несправність. Поширеними поломками приладової панелі є: не працює підсвічування, коротить сигнал або вийшов з ладу запобіжник, спасорилися повітропроводи або бонально не працює який-небудь прилад, що знаходиться в панелі приладів. Загляньте в супровідні документи на машину, там має бути опис несправності та можливість її усунення. При цьому якщо Ви не змогли вирішити проблему – звертайтесь до нашого техцентру. Ми зможемо провести комп'ютерну діагностику всієї електроніки, зняти "торпеду" та усунути будь-яку несправність.


  © 2023 - STOAVTO.in.ua