(044) 451-79-88 (095) 760-32-76, (068) 354-38-15 mail@stoavto.in.ua

  Ремонт ходовой части СТО Авто Пежо - Рено в Киеве Поняття ходової частини (або підвіски, як її ще називають) включає безліч вузлів та деталей, основними з яких є рама (кузов), мости, колеса та ін. Усі вони нерозривно пов'язані між собою та є «опорою» автомобіля. Ось чому ремонт ходової (або ремонт підвіски) критичний для автомобіля. Завдання будь-якої ходової частини, що справно працює, полягає в тому, щоб зробити рух автомобіля максимально безпечним і комфортним. Вона мінімізує вібрацію (коливання) кузова під час водіння, дозволяє «тримати дорогу» на поворотах, зменшуючи кут нахилу і роблячи автомобіль більш стійким, рівномірно розподіляє навантаження і дозволяє запобігти надлишковому тиску на окремі опорні елементи, мінімізує рівень шумів, що неминуче виникають під час руху автомобіля. та ін. Враховуючи реальний стан доріг, якими доводиться щодня пересуватися більшості автомобілістів, ходова частина регулярно піддається серйозному навантаженню і може швидко вийти з ладу. За таких обставин вкрай важливою є регулярна діагностика ходової, оцінка справності окремих вузлів і механізмів, а також своєчасний ремонт ходової.

Несправності ходової частини

Не варто економити на обслуговуванні ходової частини автомобіля, адже від її стану залежить безпека водія та пасажирів. Несправність навіть окремих елементів негайно позначається на усій керованості автомобіля. Ремонт ходової частини автомобілів Пежо,Рено,КІА,Хюндай пропонують багато автосервісів, але необхідно вибирати  насамперед  професіоналів, а цим критеріям якраз і відповідає наш сервіс СТО Авто Пежо - Рено. Негайно варто звертатися за професійною діагностикою та допомогою усунення несправностей ходової частини, якщо:

 • автомобіль став менш стійким на дорозі
 • стали сильнішими коливання кузова, особливо при поворотах і в момент гальмування;
 • з'явилася вібрація, сторонні шуми, у тому числі стукіт або гул, які чути навіть під час їзди відносно рівним дорожнім полотном;
 • з'явився люфт (вільний хід) при обертанні рульового колеса; 
 • стало чути хрускіт (клацання);
 • гальмовий шлях автомобіля став довшим;
 • на протекторах шин помітне нерівномірне знос;
 • з'явилися скрипи;
 • некоректно працює ABS

В інших випадках, оскільки вони свідчать про несправну роботу ходової частини автомобіля.

Коли робити діагностику та ремонт ходової

Так вже влаштовано більшість українських водіїв, що за діагностикою стану підвіски та подальшим ремонтом ходової вони звертаються вже тоді, коли щось трапилося. Насправді періодичність проведення діагностики стану ходової частини, а також справності її окремих елементів, безумовно, залежить від поточного пробігу, віку автомобіля, а також умов, в яких він експлуатується. Оптимальним вважається проведення діагностики на рік щонайменше один раз або кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу.

Що включає діагностику ходової частини

У процесі діагностики зазвичай перевіряють: 

 • справність гальмівної системи в цілому та гальмівних колодок, шлангів зокрема;
 • стан сайлентблоків та підшипників;
 • справність кермових тяг; 
 • стан тяги стабілізатора; 
 • стан шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРС або «гранат» як їх ще називають);
 • справність кульових та кермових наконечників;
 • стан амортизаторів та багато іншого.

Проведення якісної діагностики можливе тільки із застосуванням спеціальних стендів та приладів. Після закінчення діагностики зазвичай видається лист із переліком робіт, які необхідно виконати (у тому числі першочергових), їх вартістю, даються рекомендації щодо підбору запчастин. 

Ремонт ходової частини  "СТО Авто Пежо - Рено"

Ремонт ходовой в Киеве

За результатами діагностики може знадобитися ремонт підвіски (як передньої, так і задньої), рульового управління, зчеплення, амортизаторів, заміна кульових, сайлентблоків, рульових рейок, гранат (ШРУСів) та ін. Особлива увага має бути приділена ремонту гальмівної системи, якщо така буде потрібна (ремонт гальмівних колодок, дисків, барабанів, усунення витоків гальмівної рідини тощо). Наша СТО оснащена необхідним стендовим обладнанням, а також обладнанням, яке може знадобитися для ремонту ходової. Ми маємо відповідний досвід, готові професійно виконати будь-які роботи, пов'язані з ремонтом ходової частини як вітчизняних, так і імпортних автомобілів і завжди будемо раді вам допомогти.


  © 2023 - STOAVTO.in.ua