(044) 451-79-88 (095) 760-32-76, (068) 354-38-15 mail@stoavto.in.ua

     Безперебійна робота кондиціонера у Вашому автомобілі залежить від точно вивіреної кількості холодоагенту. Найменше падіння тиску в системі кондиціювання відразиться на ефективності її роботи і може призвести до прискореного зносу компресора – деталі складної та дорогої.

заправка автокондиционеров в Киев Братиславская 52 - А  Наше СТО пропонує послуги в обслуговуванні систем автомобільного кондиціювання повітря. Заправка автокондиціонерів, їх діагностика, профілактика – ми використовуємо комплексний підхід до роботи, що унеможливлює виникнення поломок під час подальшої експлуатації Вашого автомобіля.

Заправка кондиціонерів авто

  Для підтримки системи охолодження повітря в робочому стані ми рекомендуємо звертатися до сервісу обслуговування авто кондиціювання не рідше одного разу на рік. Бажано це робити після закінчення зимового періоду, після довгого простою автокондиціонера. У 70% випадків ми виявляємо незначну (у межах 5-15%) нестачу холодоагенту, але навіть у таких умовах потрібна обов'язкова дозаправка фреоном з додаванням олії. Багато автосервісів практикують заправку без попередніх діагностичних процедур. На наш погляд, це недбалий і навіть безвідповідальний підхід до справи. Не визначивши причину втрати холодоагенту, неможливо забезпечити належну роботу системи кондиціювання. Про які гарантії у такому разі може йтися? Ми працюємо інакше. Перед заправкою автомобільного кондиціонера ми практикуємо обов'язкову перевірку з виявленням можливих несправностей та протікання. Наша заправка автокондиціонера ціна якої включає комплексну діагностику - це гарантії того, що компресор та інші елементи охолодження не вийдуть з ладу в найвідповідальніший момент.

Етапи діагностики та заправки

  • Зовнішній огляд механічних пошкоджень. Наші фахівці візуально визначають ступінь зношування приводного ременя компресора, стан магістральних трубопроводів високого та низького тиску, ступінь забруднення випарника та конденсатора, працездатність вентиляторів.
  • Перевірка герметичності системи. Для цих цілей використовується електронний течешукач – щуп зі спеціальним сенсором. Цей прилад має низьку чутливість і не працює в умовах активного повітрообміну (наприклад, при вентиляторі радіатора), але з виявленням великих протікань справляється добре.
  • Діагностика з використанням ультрафіолетового підсвічування. Система заправляється холодоагентом із додаванням спеціальної присадки, яка під УФ-випромінюванням показує місця витоків.
  • Перевірка компресора, зокрема тиску на виході, та роботи електромагнітної муфти. Стуки і шуми, як і низький тиск свідчить про знос елементів компресора.

     Звертаємо увагу, що заправка фреоном автокондиціонера в нашому центрі виконується за всіма правилами: з обов'язковим вакуумуванням та додаванням синтетичної або мінеральної олії.

Автотехцентр "СТО Avto". Наші переваги

  • Комплексний підхід до справи: діагностика, вакуумування, заправка.
  • Великий вибір комплектуючих. Якщо виникає потреба в ремонті, у нас завжди є фільтри, компресори, випарники, трубопроводи та інші елементи системи.
  • Ми надаємо гарантію на всі види робіт.
  • У нас чесні ціни. Ми не женемося за надприбутки, лояльність клієнтів для нас набагато важливіша.

     Ми цінуємо чужий час, тому працюємо швидко, якісно та з повною віддачею. Якщо у вас залишилися питання – телефонуйте менеджерам центру за вказаними телефонами або залиште заявку на сайті і ми передзвонимо самі.


  © 2024 - STOAVTO.in.ua