(044) 451-79-88 (095) 760-32-76, (068) 354-38-15 mail@stoavto.in.ua

  Плановоетехобслуживание Пежо,Рено

Автосервіс для Пежо, Рено

Наш автосервіс спеціалізується на французьких автомобілях Пежо (Peugeot), Renault (Renault). В автосервісі наші висококваліфіковані співробітники здійснюють діагностику, ремонт та регулярне технічне обслуговування Пежо, Рено будь-якої складності. Завдяки вузькій спеціалізації, ми завжди можемо запропонувати якісний сервіс для власників автомобілів французьких марок.

Технічне обслуговування Пежо, Рено

Регулярне технічне обслуговування – це не розкіш, а необхідність будь-якого автомобіля. Французькі автомобілі, незважаючи на високу якість складання та надійність в експлуатації, також потребують технічного обслуговування. Наш автосервіс Пежо, Рено пропонує свою допомогу у цій непростій справі. Технічне обслуговування Пежо, Рено регламентується спеціальною сервісною книжкою, де вказана частота заміни масла, масляного фільтра, свічок, фільтра вентиляції салону, повітряного фільтра, паливного фільтра, долив/заміна охолоджувальної рідини, перевірка гальмівних колодок, заміна гальмівної рідини, комплекта ремня ГРМ, додаткового обладнання та його роликів, зубчастого шківа колінчастого валу та кріпильних елементів та інше. Так, залежно від марки та моделі вашого Пежо або Рено, автосервіс запропонує оптимальну схему технічного обслуговування. Рено, Пежо при своєчасному технічному обслуговуванні справно служать довгі роки.

Діагностика та ремонт в автосервісі Рено, Пежо

Але якщо ви пропустили планове ТО, потрапили в ДТП або виявили якісь неполадки в роботі вашого автомобіля Рено, Пежо, автосервіс надасть весь спектр послуг від діагностики на сучасному устаткуванні від виробників до замовлення автозапчастин та ремонту вашого авто.

До послуг входить:

- заміна олії в КПП;

- промивка інжекторів;

- заміна масла у двигуні;

- заміна витратних матеріалів (охолоджувальної, гальмівної рідини);

- заміна свічок запалювання;

- заміна масляного, повітряного та паливного фільтрів.

Дуже важливо протягом усього терміну експлуатації автомобіля своєчасно виконувати його технічне обслуговування (ТО). При цьому слід виконувати графік, представлений у сервісній книжці для вашого автомобіля.

Ми використовуємо оригінальні матеріали або аналоги тільки від надійних виробників, що є гарантією якості робіт, що проводяться. Наші фахівці перевірять мастило всіх шарнірів та замків, стан приводних ременів, стан гальмівних шлангів та трубок, а також компонентів кермового механізму та підвіски, та інших вузлів та агрегатів вашого автомобіля. Ми гарантуємо грамотне технічне обслуговування автомобіля, яке забезпечить вам впевнену поведінку Вашого автомобіля на дорозі!

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування автомобіля дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку та надійність, закладені конструкторами. Ми надаємо гарантію на роботи з технічного обслуговування.


  © 2024 - STOAVTO.in.ua